Apie mus

UAB “AV Projects” savo veiklą pradėjo ekonominio sunkmečio metu – 2009 metais. Įmonė specializuojasi terasų, lieptų, stoginių montavimu ir įvairių medinių lauko statinių statyba (malkinės, garažai, sandeliai, sodo nameliai). Taip pat  įmonė užsiima  lauko ir vidaus grindinių lentų prekyba, lauko ir vidaus dailylentėm, pirčių lentelėm, reguliuojamomis grindų kojelėmis ir įvairiomis kitomis medžiagomis . Mūsų įmonė netik projektuoja, stato bet ir parduoda tokiems projektams skirtas medžiagas. Mes atstovaujam Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Latvijos, Italijos ir kt. šalių įmones. Nuolat ieškome patikimų ir kokybiškų prekių partnerių visame pasaulyje.

Mūsų tikslas -kokybiškas ir atsakingaspožiūris į klientą, partnerį tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Mes vertiname paslaugos kokybę ir stengiamės, kad ji visada būtų įgyvendinta laiku ir iki galo. Mėgstame sudėtingus projektus ir jų įgyvendinimą. Esame sukaupę didelę patirtį medienos lauko statinių gamyboje, tokioje kaip lauko terasos, stoginės, pontoniai lieptai.

Pagrindiniai mūsų kompanijos darbo principai, tai:

  • kokybė;
  • patikimumas,
  • lankstumas;
  • darbštumas;
  • bei profesionalus aptarnavimas.

Įgiję didžiulės patirties medienos konstrukcijų srityje Lietuvoje ir užsienyje (JAV, UK) didelį dėmesį teikiame kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų montavimui, projektavimui, dizainui. Galime pasiūlyti platų terasinių dangų asortimentą, ir montavimo būdą. Ypatingai daug dėmesio skiriame profesionaliam klientų aptarnavimui ir kokybei, nes žinome, kad su kokybe susijusi gera nuotaika. Dirbame tik pagal individualius projektus. Nuo įmonės įkūrimo pradžios didelį dėmesį teikiame galėdami pasiūlyti klientams medienos ir plastiko kompozito terasines lentas (BELGIJA, VOKIETIJA, ITALIJA). Šių dangų tarnavimo laikas, kokybė, patogumas ir priežiūra žymiai pranoksta medines dangas. 2012m pradėjome didelę reikšmę skirti pontoniams lieptams.

Naujas įmonės tikslas – karkasinių namų statyba, karkasinių angarų ar garažų statyba ir t.t.

Dėl nemokamos konsultacijos prašome skambinti.