PLASTIVAN terasos

Plastivan Duofuse ® terasinės lentos yra sudarytos iš medienos dulkių ir plastiko PVC derinio, kitaip dar vadinamos WPC arba kompozitinemis terasinėmis lentomis. Plastivan Duofuse ® yra belgų gamybos terasinės lentos.

Šių lentų privalumas toks, kad turi abipusią apdaila (abi pusės geros), nesiraito, nepūna, neskilinėja, turi 4 skirtingas spalvas, ir yra paslėpto tvirtinimo, anti-slip paviršius.

Standartiniai terasinių lentų matmenys:

storis 28mm;
plotis 162mm;
ilgis 3m arba 4m.


Nauji Plastivan kompozito lentos su medienos strūktūros paviršiumi, panašiau į medį. 

 

 

 

 

 

Galimi ilgiai Plastivan kompozitinėms lentoms su medienos struktūros paviršiumi – 4m tik tai.

Plastivan Duofuse ® terasinių lentų montavimui ant stogo siūlome specialias polipropilenines terasines kojeles, kurios yra reguliuojamos ir įvairių matmenų.


Instaliacija

Tvirtinimo elementai

Plastivan kompozitiniai profiliai

Šios terasinės lentos specialiai suprojektuotos montavimui ant PVC profilinių lagių, kurios gali būti montuojamos ant betkokio pagrindo – žolės, žemės, betono, senų terasų, rastų ir t.t. Taip pat šios terasinės lentos gali būti montuojamos ir ant medinių ar metalinių lagių. Montuojant tokio tipo terasas nerekomenduojamas atstumas tarp lagių daugiau kaip 50cm.
Plastivan PVC kompozitinės lentos tinka įvairiems projektams – suolams, stalams, lieptams, laiptams ir kt.

Priežiūra
Specialus valymo produktai nėra būtini. Normaliai priežiūrai naudoti aukšto slėgio siurblį  (iki 80 bar) arba vidaus valiklius. Rekomenduojama nusiplauti terasa kiekviena pavasari.
Nenaudoti tirpiklių!